Dr. Molnár Péter
általános orvos, informatikus
Specializáció: Azon kevés orvos közé sorolom magam, akik nem csak felismerik, hanem a pácienseik érdekében ki is használják azt az egyszerű és vitathatatlan tényt, hogy az úgynevezett „nyugati orvoslás” és az úgynevezett „alternatív medicina” együttes alkalmazásával sokkal hatékonyabban, a páciensek bizalmát sokkal inkább elnyerve tudunk ténykedni a gyógyítás és egészségmegőrzés érdekében.
Munkahely: 2131 Göd, Nemeskéri Kiss Miklós utca 33.
Mobil: +36 20 980 9686
Web: www.medextrem.hu
Bemutatkozás:
Molnár Péter vagyok. 1979. február 17-én születtem, Budapesten. Végzettségemet tekintve programozó és általános orvos vagyok. 15 éves koromtól kezdve igen sokféle munkát végeztem. „Pakolgattam” egy fatelepen, labdát szedtem az országos strandröplabda bajnokságon, ebédet hordtam, rovart irtottam, szórólapokat osztogattam, egy keveset programoztam, nyolc és fél évig rendszergazda, illetve irodamenedzser voltam, dolgoztam kórházban, tanítottam, oktattam, orvosi ügyeletet teljesítettem, Indonéziában orvoskodtam, orvoslátogattam, egészségügyi szűréseket végeztem, bemutatókat, előadásokat, tájékoztatókat tartottam, illetve belefolytam az „üzleti életbe”. Jelenleg orvosként több helyen, többféle minőségben dolgozom. Ami az oktatást illeti: 2 éven át tanítottam ún. klinikumot a Batthyány-Strattmann László Szakképző Iskola és Gimnázium leendő gyermekápolóinak; 2 évig emelt szintű számítástechnikát gimnazistáknak; továbbá számos helyen igyekszem felnőtt és gyermek elsősegélyt és alap szintű újraélesztést (BLS) oktatni; a Semmelweis Egyetem hallgatóinak, orvosoknak, paramedikusoknak – mind hazánkban, mind külföldön – magas szintű újraélesztést (ALS) oktatok, mint nemzetközi ALS-instruktor; 2009 őszén pedig ITLS-instruktorrá is lettem, így már az orvosok, mentőtisztek és egyéb egészségügyi dolgozók baleseti helyszíni ellátás képzésében is részt veszek. Ezenkívül egészségi szűréseket, gyermektáborokat, túrákat, vízitúrákat és egyéb outdoor programokat és játékokat szervezek, életmóddal és étrendkiegészítőkkel kapcsolatos egészségi tanácsadást folytatok és, a Barlangi Mentőszolgálat tagja vagyok. Folyamatosan fejlesztem mind az elméleti, mind a gyakorlati tudásomat (pl. bizonyos nemzetközi tanfolyamok elvégzése és a szakirodalom folyamatos követése révén).
Számos sportot kipróbáltam; ezek közül jónéhányat hosszab ideig is űztem, illetve jelenleg is űzök. A versenyszerű kajakozást megelőzően balettoztam, néptáncoltam, úsztam és cselgáncsoztam, azt követően pedig mind a mai napig, „hobbi szinten” kajakozom, kenuzom, időnként evezek, futok, kerékpározom (mind országúton, mind terepen), úszom, ritkán pedig ellátogatok egy-egy triatlon és duatlon versenyre; rendszeresen túrázunk, barlangászunk, időnként hegyet, sziklát, jeget mászunk, via ferratázunk, és olykor-olykor vadabb vizekre is evezünk... ;-) 2009-ben 16 éves szervezői, közel 30 éves „természetjárói” (szárazföldet és vizet is beleértve) és több, mint 12 éves oktatói és előadói tapasztalattal rendelkezem. Egy évben átlagosan 70-85 napot töltök a természetben (pedig - becsület szavamra - dolgozom!).
(További információk rólam a http://drmolnarpeter.extra.hu honlapon.)
A Medextrém Kft. felelősségteljes ügyvezetőjeként „hosszútávra” gondolkodom, így igen fontosnak tartom, hogy minden ügyfelünk és páciensük maximálisan elégedett legyen velünk, és a szolgáltatásaink révén valóban a hozzánk fordulók testi-lelki egészségét, felüdülését, illetve fejlődését szolgáljuk. Minden munkatársam nevében mondhatom: küldetésünknek érezzük, hogy a Medextrém Kft. is hozzájáruljon ahhoz, hogy kiegyensúlyozottabb, felvilágosultabb, céltudatosabb és boldogabb emberek éljenek egy szebb és jobb környezetben.